Inżynierskie rozwiązania
dla Twojej firmy i domu

Kontakt

SIEDZIBA FIRMY BIOCENT

Motycz 325 E
21-030 Motycz
e-mail: biuro@biocent.pl
tel. 573 403 125

Wszystkie zapytania ofertowe prosimy kierować do działu ofertowania na adres oferty@biocent.pl

DYREKTOR ZARZĄDZAJĄCY

Ryszard Sobczyk
email: ryszard@biocent.pl
tel. 510-045-769

DZIAŁ OBSŁUGI KLIENTA

Asystent biura zarządu
Dominika Rucka
email: dominika@biocent.pl
tel. 797-478-504

DZIAŁ OBSŁUGI PROJEKTANTÓW I ARCHITEKTÓW

Damian Lasota
email: projekty@biocent.pl
tel. 518-912-815

REALIZACJA ZAMÓWIEŃ / TRANSPORT - LOGISTYKA

Ewa Bednarczyk
email: zamowienia@biocent.pl
tel. 512-816-174

REALIZACJA ZAMÓWIEŃ / PRODUKCJA

Michał Kieliszek
email: michal@biocent.pl
tel. 501-699-062

DZIAŁ TECHNICZNY / SERWIS

Damian Lasota
email: serwis@biocent.pl
tel. 518-912-815

KSIĘGOWOŚĆ

Angelika Kaczan
email: angelika@biocent.pl
tel. 797-445-112

Justyna Olszewska
email: ksiegowosc@biocent.pl
tel. 505-208-202

DZIAŁ ZAKUPOWY

Patryk Jachacz
email: zakupy@biocent.pl
tel. 518-851-533

DORADCY TECHNICZNO-HANDLOWI

Region zachodni:

Rafał Synowiec (HANDLOWIEC)
email: poznan@biocent.pl
tel. 512-238-818

Justyna Drabik (OFERTY)
email: justyna@biocent.pl
tel. 517 763 212

Region południowo-zachodni:

Marcin Pazdur (HANDLOWIEC)
e-mail: wroclaw@biocent.pl
tel. 797-500-163

Justyna Drabik (OFERTY)
e-mail: justyna@biocent.pl
tel. 517 763 212

Region południowy:

Marcin Koziana (HANDLOWIEC)
e-mail: marcin@biocent.pl
tel. 690 409 493

Ewelina Tołubińska (OFERTY)
e-mail: ewelina@biocent.pl
tel. 518 829 335

Region północno-wschodni CENTRALA:

Marta Ochenkowska (HANDLOWIEC MAZOWIECKIE)
e-mail: marta@biocent.pl
tel. 572 402 406

Katarzyna Buczek (OFERTY – HANDLOWIEC LUBELSKIE)
e-mail: katarzyna@biocent.pl
tel. 780 095 844

Kamila Górniak (OFERTY)
e-mail: kamila@biocent.pl
tel. 789 191 799

Tomasz Masłowski (HANDLOWIEC)
e-mail: tomasz@biocent.pl
tel. 504-307-609

Paweł Bury
e-mail: pawel@biocent.pl
tel. 517-466-37

Formularz kontaktowy

Gdzie jesteśmy?

Skontaktuj się z nami już dziś

Masz pytania? Nasz zespół specjalistów odpowie na wszystkie Twoje pytania.

Biocent

Motycz 325 E
21-030 Motycz
e-mail: biuro@biocent.pl
tel. 573 403 125

Region zachodni:

Rafał Synowiec
e-mail: poznan@biocent.pl
tel. 512-238-818

Justyna Drabik
e-mail: justyna@biocent.pl
tel. 517-763-212

Region południowo-wschodni:

Tomasz Masłowski
e-mail: tomasz@biocent.pl
tel. 504-307-609

Marcin Koziana
e-mail: marcin@biocent.pl
tel. 690-409-493

Paweł Bury
e-mail: pawel@biocent.pl
tel. 517-466-370

Region północno-wschodni:

Marta Ochenkowska
e-mail: marta@biocent.pl
tel. 572-402-406

Tomasz Masłowski
e-mail: tomasz@biocent.pl
tel. 504-307-609

Paweł Bury
e-mail: pawel@biocent.pl
tel. 517-466-370

Region południowo-zachodni:

Marcin Pazdur
e-mail: wroclaw@biocent.pl
tel. 797-500-163

Justyna Drabik
e-mail: justyna@biocent.pl
tel. 517-763-212

Potrzebujesz fachowca?
Realizacja Agencja interaktywna PROPERIS