Separator tłuszczu BIOLIP-C

 urządzenie wykonane z żelbetu na bazie betonu C40/50

  zgodny z normą PN EN 1825-1

  instalacja: podziemna

  deflektor wlotowy i wylotowy ze stali nierdzewnej

  przejścia szczelne

  otwór rewizyjny 600 mm wyposażony we właz żeliwny klasy D400

ikonki
ModelPrzepływ QnomŚrednica zewnętrzna JŚrednica wewnętrzna IWysokość całkowita HPojemność czynna separatoraWysokość wlotu EWysokość wylotu S Średnica wlotu DNWaga najcięższego el. (około)
[l/s] [mm][mm][mm][l][mm][mm][mm][t]
BIOLIP-C 221300100015505188408101601,9
BIOLIP-C 33130010001850754114011101602,3
BIOLIP-C 44150012001750973104010101602,65
BIOLIP-C 771800150019501802120011702003,8
BIOLIP-C 1010230020001750257610009702004,7
BIOLIP-C 12122300200019503047115011202505,3
BIOLIP-C 19192740250019504761115011202505,8

Może się przydać - Akcesoria

Biocent dla Ciebie

Jeżeli chcesz poznać lepiej Biocent zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco.

Nowości branżowe

Wybierz kontakt do jednego z naszych działów

+48 573 403 125
biuro@biocent.pl
Motycz 325 E
21-030 Motycz
Region północno-zachodni:
Róża Kuzioła
780-095-844
oferty@biocent.pl
Region północno-zachodni:
Róża Tak
780-095-844
oferty@biocent.pl
Region południowo-zachodni:
Róża Tak
780-095-844
oferty@biocent.pl
Region północno-wschodni:
Róża Kuzioła
780-095-844
oferty@biocent.pl
Region północno-wschodni:
Róża Kuzioła
780-095-844
oferty@biocent.pl
Region południowo-zachodni:
Róża Tak
780-095-844
oferty@biocent.pl

Masz pytania? Napisz do nas. Chętnie odpowiemy.

Z chęcią przyjmiemy Twoją wiadomość za pośrednictwem naszego formularza kontaktowego lub pocztą e-mail. Skontaktuj się z obsługą klienta Biocent, a odpowiemy najszybciej, jak to możliwe.

Sprawdź nasz FAQ

Poszukaj odpowiedzi w Naszej sekcji FAQ.

SKONTAKTUJ SIĘ