Stań się częścią #TeamBiocent

Biocent to miejsce pracy pełne ambicji, współpracy i życzliwości.

Tworzymy klimat do rozwoju i osiągania wielkich rzeczy!

Oferta pracy:

Inżynier sprzedaży

Typ umowy: Umowa o pracę / Umowa B2B
Wymiar pracy: Pełny etat
Miejsce pracy: woj. śląskie
Ważność oferty: 30.04.2024

Nasze oczekiwania:

wykształcenie min. średnie techniczne,

mile widziane doświadczenie w obsłudze inwestycji z branży inżynierii środowiska,

gotowość do codziennych podróży służbowych – wyjazdy do hurtowni, firm wykonawczych i projektowych,

znajomość rynku lokalnego i potencjalnych klientów oraz prowadzonych inwestycji budowlanych,

minimum 3-letnie doświadczenie w aktywnej sprzedaży produktów technicznych,

silne nastawienie na realizację celów, wysoka motywacja, dynamika działania, samodzielność,

asertywność i takt, dobra komunikacja umiejętność budowania pozytywnych relacji z klientami,

terminowość, odpowiedzialność i uczciwość,

prawo jazdy kategorii B czynne,

Twoje zadania:

realizacja celów i rozwój sprzedaży w zarządzanym regionie,

utrzymywanie kontaktów i rozwijanie współpracy z aktualnymi klientami (hurtowniami, wykonawcami),

aktywne pozyskiwanie nowych klientów,

profesjonalna analiza potrzeb klienta i doradztwo techniczne,

monitorowanie działań konkurencji i analiza danych rynkowych,

negocjowanie warunków i umów handlowych,

prowadzenie szkoleń produktowych,

przygotowanie ofert handlowych i raportowanie w systemie CRM,

budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z biurami projektowymi.

Co oferujemy:

dołączenie do Spółki o ugruntowanej pozycji na rynku, która działa na rzecz ochrony środowiska,

umowę o pracę lub kontrakt B2B,

wysokie wynagrodzenie uzależnione od realizacji celów,

pełen pakiet wdrożeniowy (szkolenia teoretyczne i praktyczne),

cykliczne spotkania handlowe oraz szkolenia produktowe,

narzędzia pracy: auto służbowe (volkswagen golf), laptop i telefon,

przyjazną atmosferę oraz pełne wsparcie w realizacji celów,

pełną wyzwań pracę w ambitnym i kreatywnym zespole profesjonalistów,

pakiet benefitów pracowniczych (ubezpieczenie grupowe, opieka medyczna, karta multisport)

dodatkowy dzień wolny z okazji Twoich urodzin,

wspieramy work-life balance,

imprezy integracyjne dla #teamBiocent.

Masz dodatkowe pytania, skontaktuj się z Karoliną Kawa z działu HR: karolina@biocent.pl
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

SKONTAKTUJ SIĘ