Stań się częścią #TeamBiocent

Biocent to miejsce pracy pełne ambicji, współpracy i życzliwości.

Tworzymy klimat do rozwoju i osiągania wielkich rzeczy!

Oferta pracy:

Monter – pracownik produkcji

Typ umowy: Umowa o pracę
Wymiar pracy: Pełny etat
Miejsce pracy: Motycz
Ważność oferty: 30.04.2024

Nasze oczekiwania:

 wysoko rozwinięte zdolności manualne,

umiejętność współpracy w zespole,

wysoka motywacja do pracy,

nastawienie na osiągnięcie wyznaczonych celów produkcyjnych,

dbanie o powierzony sprzęt i urządzenia,

punktualność, sumienność i rzetelność.

Mile widziane:

  doświadczenie w pracy w branży wod.-kan.,

aktualne uprawnienia kwalifikacyjne SEP (G1, E),

uprawnienia do kierowania pojazdem kat. B.

Twoje zadania:

 przygotowanie i montaż elementów składowych urządzeń wod.-kan.,

poprawne odczytywanie rysunków technicznych, wykonawczych i roboczych,

wykonywanie czynności zapewniających wymaganą jakość produktów zgodnie z opracowaną technologią,

prawidłowa eksploatacja urządzeń i narzędzi produkcyjnych,

optymalne wykorzystanie materiałów produkcyjnych,

kontrola jakości produktu,

organizowanie własnego stanowiska pracy zgodnie z zasadami i przepisami BHP, ochrony ppoż.

Co oferujemy:

bezpieczeństwo w zatrudnieniu, stałą umowę o pracę po okresie próbnym,

środki ochrony indywidualnej, zapewniamy odzież i obuwie robocze,

możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia i pracę z profesjonalistami,

dołączenie do Spółki o ugruntowanej pozycji na rynku, która działa na rzecz ochrony środowiska,

niepowtarzalną atmosferę, przyjazną współpracę z zespołem,

możliwość przystąpienia do ubezpieczenia pracowników i ich rodzin,

dofinansowanie do karty multisport

dofinansowanie do pakietu medycznego PZU

dodatkowy dzień wolny z okazji Twoich urodzin,

wspieramy work-life balance,

imprezy integracyjne dla pracowników,

wyposażoną kuchnie z aromatyczną kawą.

Masz dodatkowe pytania, skontaktuj się z Karoliną Kawa z działu HR: karolina@biocent.pl
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

SKONTAKTUJ SIĘ