Stań się częścią #TeamBiocent

Biocent to miejsce pracy pełne ambicji, współpracy i życzliwości.

Tworzymy klimat do rozwoju i osiągania wielkich rzeczy!

Oferta pracy:

Serwisant – instalator
przepompowni ścieków

Typ umowy: Umowa o pracę
Wymiar pracy: Pełny etat
Miejsce pracy: woj. lubelskie – praca w terenie
Ważność oferty: 30.04.2024

Nasze oczekiwania:

prawidłowe i sumienne wykonywania prac instalacyjnych na armaturze wod-kan.,

umiejętność czytania dokumentacji technicznej,

dbanie o powierzony sprzęt i urządzenia,

umiejętność współpracy w zespole,

punktualność, sumienność, rzetelność.

Mile widziane:

doświadczenie w branży wod.-kan.,

aktualne uprawnienia kwalifikacyjne SEP (G1, E),

uprawnienia do kierowania pojazdem kat. B.

Twoje zadania:

przygotowanie i montaż elementów wyposażenia przepompowni ścieków i innych urządzeń wod.-kan.,

poprawne odczytywanie rysunków technicznych, wykonawczych i roboczych,

podłączanie elektryczne szafy sterującej,

wykonywanie prób szczelności połączeń przepompowni ścieków i innych urządzeń wod.-kan.,

prawidłowa eksploatacja urządzeń i narzędzi produkcyjnych,

serwis i diagnostyka przepompowni ścieków i innych urządzeń wod.-kan.,

realizacja bieżących zadań wyznaczonych przez przełożonych,

organizowanie własnego stanowiska pracy zgodnie z zasadami i przepisami BHP, ochrony ppoż.

Co oferujemy:

bezpieczeństwo w zatrudnieniu, stałą umowę o pracę po okresie próbnym,

środki ochrony indywidualnej, zapewniamy odzież i obuwie robocze,

możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia i pracę z profesjonalistami,

dołączenie do Spółki o ugruntowanej pozycji na rynku, która działa na rzecz ochrony środowiska,

niepowtarzalną atmosferę, przyjazną współpracę z zespołem,

możliwość przystąpienia do ubezpieczenia pracowników i ich rodzin,

dofinansowanie do karty multisport

dofinansowanie do pakietu medycznego PZU

dodatkowy dzień wolny z okazji Twoich urodzin,

wspieramy work-life balance,

imprezy integracyjne dla pracowników,

wyposażoną kuchnie z aromatyczną kawą.

Masz dodatkowe pytania, skontaktuj się z Karoliną Kawa z działu HR: karolina@biocent.pl
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

SKONTAKTUJ SIĘ