Klapa zwrotna końcowa do rury REFLOW-DR

zamykanie i otwieranie przepływu na kanałach awaryjnych o przekroju okrągłym
do instalowania na wylocie np. oczyszczonych ścieków do zbiornika jako element zabezpieczający przed przepływem zwrotnym
 szczelność w jednym kierunku
 odporne na promieniowanie UV

ikonki
TypDNDwDzLHB
[mm][mm][mm][mm][mm][mm]
REFLOW-DR 110110-110350200160
REFLOW-DR 160150-160350250210
REFLOW-DR 200200-200350290250
REFLOW-DR 250250-250350340300
REFLOW-DR 315300-315350400370
REFLOW-DR 400400-400350530520
REFLOW-DR 400’400400440350530520
REFLOW-DR 500500500540350640620
REFLOW-DR 600600600666400740720
REFLOW-DR 700700700766400920840
REFLOW-DR 8008008008784501020940
REFLOW-DR 90090090097845011201040
REFLOW-DR 100010001000110045012201140
REFLOW-DR 120012001200133050014501450

Informacje dodatkowe:
1. Klapy o wymiarach DN 110 do DN 400 wykonane są z rury gładkiej, pozostałe wymiary z rury dwuściennej. Klapa DN 400 możliwa jest do wykonania w dwóch wariantach.
2. Istnieje wiele sposobów mocowania klapy z rurociągiem wylotowym – realizacja wg potrzeb Klienta.
3. Istnieje możliwość zmiany kąta pochylenia klapy w zależności od wymagań klienta.

Możliwe są inne nietypowe rozwiązania do wykonania po uzgodnieniu.

Biocent dla Ciebie

Jeżeli chcesz poznać lepiej Biocent zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco.

Nowości branżowe

Wybierz kontakt do jednego z naszych działów

+48 573 403 125
biuro@biocent.pl
Motycz 325 E
21-030 Motycz
woj. Mazowieckie, woj. Podlaskie, woj. Warmińsko-mazurskie:
Olgierd Wilk
+48 453 064 838
olgierd.wilk@biocent.pl
Grzegorz Marek
+48 797-478-504
oferty@biocent.pl
Estera Ziółkowska
+48 789-191-799
oferty@biocent.pl
woj. Łódzkie, woj. Dolnośląskie, woj. Opolskie:
Paweł Gosławski
+48 786-454 -242
pawel.goslawski@biocent.pl
Anna Reszka
+48 504-801-289
oferty@biocent.pl
woj. Lubelskie, woj. Podkarpackie, woj. Świętokrzyskie:
Gracjan Widomski
+48 453-064-843
gracjan.widomski@biocent.pl
Karolina Sosnowska
+48 690-409-493
oferty@biocent.pl
woj. Małopolskie, woj. Śląskie:
Adrianna Kucharska
+48 453-064-841
oferty@biocent.pl
woj. Lubuskie, woj. Wielkopolskie:
Michał Kozłowski
+48 453-064-835
michal.kozlowski@biocent.pl
Andżelika Ostrowska
+48 518-829-335
oferty@biocent.pl
woj. Kujawsko-pomorskie, woj. Pomorskie, woj. Zachodnio-pomorskie:
Krzysztof Poteracki
+48 453-064-836
krzysztof.poteracki@biocent.pl
Róża Kuzioła
+48 780-095-844
oferty@biocent.pl

Masz pytania? Napisz do nas. Chętnie odpowiemy.

Z chęcią przyjmiemy Twoją wiadomość za pośrednictwem naszego formularza kontaktowego lub pocztą e-mail. Skontaktuj się z obsługą klienta Biocent, a odpowiemy najszybciej, jak to możliwe.

Sprawdź nasz FAQ

Poszukaj odpowiedzi w Naszej sekcji FAQ.

SKONTAKTUJ SIĘ