Regulator stabilizujący przepływ BIOFLOW-WS

Opis:
Regulatory stabilizujące przepływ RSTWO są projektowane i dopasowane do indywidualnych potrzeb klienta na podstawie wymaganego przepływu i wysokości spiętrzenia wody.

Zasada działania:
Ciśnienie hydrostatyczne w kontrolowanym zbiorniku wzrasta proporcjonalnie do poziomu cieczy. Wir wodny powstający w komorze zawirowującej rośnie w miarę zwiększania ciśnienia
hydrostatycznego. Wzrost zawirowań w komorze głównej powoduje powstanie strumieni zwrotnych, hamujących przepływ, który nie przekracza przepływu granicznego do danej wysokości.

Budowa:
Regulator jest w całości wykonany ze stali nierdzewnej typu AISI 304, bądź innego materiału w zależności od wymagań klienta.
Nasze systemy składają się z:
– króćca wylotowego
– komory zawirowującej strumień
– wyjścia do podłączenia rurociągu
– opcjonalnego kołnierza do podłączenia rurociągu

ikonki
Typ regulatoraPrzepływ Wysokość spiętrzeniaDługość L
[l/s] [m][mm]
BIOFLOW-WS 0031-3,41-3350-430
BIOFLOW-WS 0053,5-101-3430-502
BIOFLOW-WS 01011-201-3550-743
BIOFLOW-WS 02021-501-3685-925
BIOFLOW-WS 05051-801-3813-1036
BIOFLOW-WS 08081-1151-3875-1230
BIOFLOW-WS 115115-1501-3925-1350
BIOFLOW-WS 150151-1751-3987-1520

Biocent dla Ciebie

Jeżeli chcesz poznać lepiej Biocent zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco.

Nowości branżowe

Wybierz kontakt do jednego z naszych działów

+48 573 403 125
biuro@biocent.pl
Motycz 325 E
21-030 Motycz
woj. Mazowieckie, woj. Podlaskie, woj. Warmińsko-mazurskie:
Olgierd Wilk
+48 453 064 838
olgierd.wilk@biocent.pl
Grzegorz Marek
+48 797-478-504
oferty@biocent.pl
Estera Ziółkowska
+48 789-191-799
oferty@biocent.pl
woj. Łódzkie, woj. Dolnośląskie, woj. Opolskie:
Paweł Gosławski
+48 786-454 -242
pawel.goslawski@biocent.pl
Anna Reszka
+48 504-801-289
oferty@biocent.pl
woj. Lubelskie, woj. Podkarpackie, woj. Świętokrzyskie:
Gracjan Widomski
+48 453-064-843
gracjan.widomski@biocent.pl
Karolina Sosnowska
+48 690-409-493
oferty@biocent.pl
woj. Małopolskie, woj. Śląskie:
Adrianna Kucharska
+48 453-064-841
oferty@biocent.pl
woj. Lubuskie, woj. Wielkopolskie:
Michał Kozłowski
+48 453-064-835
michal.kozlowski@biocent.pl
Andżelika Ostrowska
+48 518-829-335
oferty@biocent.pl
woj. Kujawsko-pomorskie, woj. Pomorskie, woj. Zachodnio-pomorskie:
Krzysztof Poteracki
+48 453-064-836
krzysztof.poteracki@biocent.pl
Róża Kuzioła
+48 780-095-844
oferty@biocent.pl

Masz pytania? Napisz do nas. Chętnie odpowiemy.

Z chęcią przyjmiemy Twoją wiadomość za pośrednictwem naszego formularza kontaktowego lub pocztą e-mail. Skontaktuj się z obsługą klienta Biocent, a odpowiemy najszybciej, jak to możliwe.

Sprawdź nasz FAQ

Poszukaj odpowiedzi w Naszej sekcji FAQ.

SKONTAKTUJ SIĘ