Separator koalescencyjny/lamelowy klasy I wg PN EN 858 PETRO-C/CL

separatory zgodne z normą PN-EN 858-1:2005;
PN-EN 858-1:2005/A1:2007
filtr koalescencyjny (PETRO-C)/lamelowy (PETRO-CL) i automatyczne zamknięcie zapobiegające przelaniu się substancji ropopochodnych
 korpus zbiornika wykonany z żelbetu klasy min. C40/50
 beton siarczanoodporny
 nasiąkliwość betonu: < 5%
 szczelność betonu: W10
 mrozoodporność F 150
 separatory wyposażone są we włazy żeliwne kl. D400
 pokrywa separatora najazdowa D400

Innowacyjny filtr lamelowy:
Specjalnie zaprojektowane lamele w formie walca poprawiają proces koalescencji
oraz znacznie usprawniają eksploatację separatora. Uzyskanie unikatowego kształtu filtra jest możliwe dzięki zastosowaniu technologii druku 3D. Otrzymane w ten sposób filtry cechują się dużą wytrzymałością oraz przyczyniają się do ochrony środowiska ponieważ, powstają z materiału PET pochodzącego z recyklingu butelek.

ikonki
ModelPrzepływ QnomŚrednica zewnętrzna JŚrednica wewnętrzna IWysokość wlotu EWysokość wylotu SWysokość całkowita HŚrednica wlotu DNPojemność czynna całkowitaWaga najcięższego el. (około)
[l/s] [mm][mm][mm][mm][mm][mm][l][t]
PETRO-C/CL 441300100064061013501603601.65
PETRO-C/CL 661300100084081015501605201.92
PETRO-C/CL 88130010001040101017501606752.2
PETRO-C/CL 1010130010001240121019501608302.5
PETRO-C/CL 15151500120013001270205020012653.15
PETRO-C/CL 20201500120016001570235020016053.6
PETRO-C/CL 25251500120019501920275025020004.25
PETRO-C/CL 30301800150015851555245031524804.75
PETRO-C/CL 40401800150019851955285031531905.5
PETRO-C/CL 50502300200014851455235031541006.25
PETRO-C/CL 60602300200017851755265031550407.0
PETRO-C/CL 80802800250014851455235031564006.8
PETRO-C/CL 1001002800250019001870285040084408.0

Obsługa
Częstotliwość opróżniania separatora koalescencyjnego zależy od stopnia intensywności napływających ścieków. Komora zbiornika powinna być regularnie opróżniana, co najmniej 2 razy do roku lub w razie sygnalizacji alarmu. Po każdorazowym opróżnieniu niezbędne jest uzupełnienie wodą separatora.

Wykonanie indywidualne

Możliwe do wykonania są również separatory koalescencyjne z osadnikiem lub bez według indywidualnego projektu min: – Wykonanie ze stali S235 malowanej proszkowo lub stali nierdzewnej AISI 304, AISI 316 – Wymiary dostosowane do indywidualnych potrzeb

Właściwy dobór separatora substancji ropopochodnych możliwy jest po zapoznaniu się z poszczególnymi modelami dostępnymi w naszej ofercie.

Może się przydać - Akcesoria

Biocent dla Ciebie

Jeżeli chcesz poznać lepiej Biocent zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco.

Nowości branżowe

Wybierz kontakt do jednego z naszych działów

+48 573 403 125
biuro@biocent.pl
Motycz 325 E
21-030 Motycz
woj. Mazowieckie, woj. Podlaskie, woj. Warmińsko-mazurskie:
Olgierd Wilk
+48 453 064 838
olgierd.wilk@biocent.pl
Grzegorz Marek
+48 797-478-504
oferty@biocent.pl
Estera Ziółkowska
+48 789-191-799
oferty@biocent.pl
woj. Łódzkie, woj. Dolnośląskie, woj. Opolskie:
Paweł Gosławski
+48 786-454 -242
pawel.goslawski@biocent.pl
Anna Reszka
+48 504-801-289
oferty@biocent.pl
woj. Lubelskie, woj. Podkarpackie, woj. Świętokrzyskie:
Gracjan Widomski
+48 453-064-843
gracjan.widomski@biocent.pl
Karolina Sosnowska
+48 690-409-493
oferty@biocent.pl
woj. Małopolskie, woj. Śląskie:
Adrianna Kucharska
+48 453-064-841
oferty@biocent.pl
woj. Lubuskie, woj. Wielkopolskie:
Michał Kozłowski
+48 453-064-835
michal.kozlowski@biocent.pl
Andżelika Ostrowska
+48 518-829-335
oferty@biocent.pl
woj. Kujawsko-pomorskie, woj. Pomorskie, woj. Zachodnio-pomorskie:
Krzysztof Poteracki
+48 453-064-836
krzysztof.poteracki@biocent.pl
Róża Kuzioła
+48 780-095-844
oferty@biocent.pl

Masz pytania? Napisz do nas. Chętnie odpowiemy.

Z chęcią przyjmiemy Twoją wiadomość za pośrednictwem naszego formularza kontaktowego lub pocztą e-mail. Skontaktuj się z obsługą klienta Biocent, a odpowiemy najszybciej, jak to możliwe.

Sprawdź nasz FAQ

Poszukaj odpowiedzi w Naszej sekcji FAQ.

SKONTAKTUJ SIĘ